Sledujte svoju zásielku

S DHL je jednoduché sledovať zásielku. Jediné, čo potrebujete, je Vaše číslo zásielky.

Svoju zásielku môžete sledovať on-line cez náš nástroj pre sledovanie zásielok. Stačí len do kolónky zadať číslo Vašej zásielky.

Číslo zásielky predstavuje kombináciu 11 a viac čísiel, ktoré jednoznačne identifikujú vašu zásielku.

Vo všeobecnosti by Vám mal poskytnúť číslo zásielky odosielateľ alebo e-shop. Ak ste si objednali tovar z e-shopu, spravidla by ste mali obdržať informáciu s číslom zásielky v potvrdzovacom emaile o nákupe alebo v oznámení o preprave.

V prípade, že ste informáciu s číslom zásielky nedostali, kontaktujte daný e-shop alebo odosielateľa.

Informácie o stave Vašej zásielky by sa mali začať zobrazovať v priebehu 24-48 hodín od prijatia čísla zásielky alebo referenčného čísla. Vo väčšine prípadov sa prvá informácia o stave zásielky objaví až po opustení zásielky distribučného centra eshopu, t.z. až po prevzatí zásielky kuriérom DHL od odosielateľa.

Ak sa stav Vašej zásielky nemení, dôvodom môže byť časové oneskorenie pri dodaní zásielky spôsobené napr. nepriaznivosťou počasia, technickými problémami alebo zadržaním zásielky z dôvodu nevhodného obsahu zásielky. V prípade, že Vaša zásielka nebude doručená do 3 dní od očakávaného termínu doručenia, prosím, kontaktuje náš zákaznícky servis.