dummy

Vyzdvihnite si zásielku v DHL ServicePointe

Vyzdvihnite si zásielku v DHL ServicePointe

Už nemusíte čakať na kuriéra. Balík si môžete vyzdvihnúť v čase, ktorý vyhovovuje vám.  Stačí si len pre doručenie zvoliť partnerskú prevádzku DHL ServicePoint, ktorá sa nachádza vo vašom okolí. A namiesto, aby ste vy čakali na balík, bude balík čakať na vás, a to až 7 dní!
DHL ServicePoint je sieťou pobočiek s výbornou občianskou dostupnosťou, v ktorých si môžete vaše balíky nielen vyzdvihnúť, ale ich odtiaľ aj posielať.

Nájdite najbližší ServicePoint na mape

Výhody

  • Vždy nablízku
    Vďaka rozsiahlej sieti ServicePointov si môžete svoju zásielku pohodlne prebrať na mieste, ktoré máte najbližšie. Či už sú to blízke potraviny, čerpacia stanica alebo kvetinárstvo.
  • Otváracie hodiny
    Otváracie hodiny ServicePointov sú jednoducho skvelé. Nielenže väčšina prevádzok je cez týždeň otvorená až do večera, ale mnohé z nich sú vám k dispozícii aj počas celého víkendu.
  • Bez čakania
    Už sa nemusíte viazať na kuriéra a časový interval doručenia. V ServicePointe si vy zvolíte, kedy si zásielku vyzdvihnete

Ako to funguje

1. Objednanie zásielky
V nákupnom košíku e-shopu si z ponuky pre doručenie zvolíte prevádzku DHL ServicePoint. Pokiaľ vám túto variantu vami vybraný e-shop zatiaľ neponúka, počkajte, kým vám e-shop pošle informáciu s číslom zásielky v potvrdzovacom emaile o nákupe alebo v oznámení o preprave.
2. Sledovanie zásielky a jej presmerovanie na DHL ServicePoint
Vďaka číslu zásielky môžete zásielku počas celej doby prepravy sledovať, ako aj presmerovať na iné miesto doručenia. Ak si pre doručenie zásielky chcete zvoliť jeden z DHL ServicePointov, navštívte stránku www.dhlbalik.sk, kde môžete uskutočniť zmenu dispozície doručenia.
3. Notifikácia
Po prevzatí zásielky na ServicePoint vám príde emailové alebo sms upozornenie.
4. Uloženie
Zásielku si môžete vyzdvihnúť do 7 dní odo dňa jej uloženia v DHL ServicePointe. Balík vám vydajú po overení údajov z preukazu totožnosti zhodnými s údajmi na balíku.

Obmedzenia:
V prípade balíkov na dobierku je potrebné mať pripravenú hotovosť. V ServicePointe nie je možné uhradiť dobierku kreditnou kartou.