Pošlite svoj balík jednoducho a rýchlo

Čakáte balík? Žiaden stres! Doručíme Vám ho podľa vašich prianí!

Potrebujete vrátiť balík?

Dôležité informácie

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si vás upozorniť, že ak dostanete e-mail, v ktorom sa tvrdí, že spoločnosť DHL vám chce doručiť zásielku, a požaduje, aby ste pre umožnenie jej doručenia otvorili prílohu e-mailu, tento e-mail je podvodný, zásielka neexistuje a príloha môže byť počítačový vírus.
Prílohu neotvárajte! Tento e-mail ani jeho príloha nepochádzajú od DHL.

Treba byť obozretný najmä v nasledujúcich prípadoch:

  • Dostali ste e-mail s informáciou, že vám doručujeme zásielku, ale číslo zásielky nie je uvedené. Pritom nie ste si vedomý, že vám doručujeme zásielku.
  • Dostali ste e-mail obsahujúci prílohu a nie ste si vedomý toho, že obchodujete s DHL
  • Dostali si e-mail, ktorý vás žiada o otvorenie prílohy pre sledovanie vašej zásielky.

Najčastejšie emailové adresy používané spoločnosťou DHL Parcel Slovensko sú noreply@dhl.com, infoSK@dhl.com, marketingSK@dhl.com alebo emailové adresy končiace na @dhl.com

Viac info

Vážení zákazníci, 

dovoľujeme si vás upozorniť, že s účinnosťou od 1.2.2019,  upravuje spoločnosť DHL Parcel Slovensko štandardný cenník prepravných služieb. Úprava cien sa týka produktov  DHL Parcel Slovensko, DHL Parcel Connect CZ, DHL Parcel Connect a DHL Parcel International. Zistiť viac

Tím DHL Parcel

Vážení zákazníci, 

v dôsledku zhoršenej zjazdnosti ciest v niektorých okresoch Slovenska, môže dôjsť k neskoršiemu doručeniu zásielok. Ide najmä o tieto okresy: Čadca, Žilina, Dolný Kubín a Námestovo.

Za pochopenie ďakujeme.

Tím DHL Parcel Slovensko

DHL Parcel je tu pre všetkých, ktorí potrebujú poslať balík. Ponúkame Vám niekoľko prepravných riešení aj pre prípad, že sa nechcete s nami zmluvne viazať. Či už chcete poslať jeden balík alebo viac, sľubujeme vám rýchle a jednoduché prevziate Vášho balíka a jeho doručenie príjemcovi.