dummy

Pošlite svoj balík jednoducho a rýchlo

Pošlite svoj balík jednoducho a rýchlo

dummy

Čakáte balík? Žiaden stres! Doručíme vám ho podľa vašich prianí!

Čakáte balík? Žiaden stres! Doručíme vám ho podľa vašich prianí!

dummy
Potrebujete vrátiť balík?
Potrebujete vrátiť balík?

Dôležité informácie

Vážení zákazníci,

od 1.10.2019 spoločnosť DHL zmenila partnera pre doručovanie balíkových zásielok zo zahraničia na Slovensko.

Zahraničné zásielky začínajúce písmenami CY, CD alebo JJD sú na Slovensku doručované partnerskou spoločnosťou InTime s.r.o.

Zahraničné zásielky, ktorých číslo je vo formáte 00xxxx, sú na Slovensku doručované spoločnosťou DHL Express.

Pre overenie prepravcu, ktorý bude doručovať vašu zásielku, je potrebné zadať zahraničné číslo vašej zásielky na webstránke https://www.dhl.de/en/privatkunden.html. Zahraničné číslo vašej zásielky zistíte na https://www.dhlparcel.sk/sk/pre-vas/cakam-balik/sledovat-zasielku.html.

Tím DHL Parcel Slovensko 

Vážení zmluvní zákazníci,

radi by sme vás informovali o sadzbe palivového príplatku, ktorá pre mesiac november 2019 je 5,00%.

Pre stanovenie výšky palivového príplatku sa určuje cena dieslového paliva na základe ceny za 1000 litrov paliva vrátane cla a daní pre zoskupenie krajín EA - 19, a ktorú zverejňuje Európska komisia pre energetiku a dopravu v buletine Oil Bulletin.

Viac info 

Tím DHL Parcel

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si vás informovať, že spoločnosť DHL Parcel Slovensko sa rozhodla pristúpiť k úprave doplnkovej služby Sobotné doručenie, ktorú s účinnosťou od 1. septembra do 31. decembra 2019 nebude poskytovať.

Zistiť viac 

Tím DHL Parcel  

 

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si vás upozorniť, že ak dostanete e-mail, v ktorom sa tvrdí, že spoločnosť DHL vám chce doručiť zásielku, a požaduje, aby ste pre umožnenie jej doručenia otvorili prílohu e-mailu, tento e-mail je podvodný, zásielka neexistuje a príloha môže byť počítačový vírus.
Prílohu neotvárajte! Tento e-mail ani jeho príloha nepochádzajú od DHL.

Treba byť obozretný najmä v nasledujúcich prípadoch:

  • Dostali ste e-mail s informáciou, že vám doručujeme zásielku, ale číslo zásielky nie je uvedené. Pritom nie ste si vedomý, že vám doručujeme zásielku.
  • Dostali ste e-mail obsahujúci prílohu a nie ste si vedomý toho, že obchodujete s DHL
  • Dostali si e-mail, ktorý vás žiada o otvorenie prílohy pre sledovanie vašej zásielky.

Najčastejšie emailové adresy používané spoločnosťou DHL Parcel Slovensko sú noreply@dhl.com, infoSK@dhl.com, marketingSK@dhl.com alebo emailové adresy končiace na @dhl.com

Viac info

DHL Parcel je tu pre všetkých, ktorí potrebujú poslať balík. Ponúkame vám niekoľko prepravných riešení aj pre prípad, že sa nechcete s nami zmluvne viazať. Či už chcete poslať jeden balík alebo viac, sľubujeme vám rýchle a jednoduché prevziate vášho balíka a jeho doručenie príjemcovi.