Naštartujte s DHL Parcel cezhraničný e-commerce

16.6.2017

Cezhraničný e-commerce predstavuje ohromný potenciál pre budúci rast väčšiny internetových obchodov. Čoraz viac spotrebiteľov nakupuje online, národné hranice už nie sú prekážkou.

Ak nakupujete zo zahraničia, jedným z najdôležitejších ukazovateľov pre potenciálnych zákazníkov sa stáva dôveryhodnosť eshopu a prepravnej spoločnosti, možnosť výberu spôsobu doručenia, cena a referencie od iných spotrebiteľov.

Ako jedna z popredných medzinárodných logistických spoločností, značka DHL vzbudzuje dôveru a svojimi rozmanitými možnosťami prepravy významne prispieva k rozhodnutiu návštevníkov eshopu uskutočniť v danom internetovom obchode nákup. S divíziou DHL Parcel, špecializujúcou sa na balíkovú prepravu v oblasti e-commerce, môžete objaviť nové trhy pre vaše podnikanie a vychutnať si medzinárodný úspech.

Výhody:
  • Preprava v rámci celej Európy je rovnako jednoduchá ako vnútroštátna preprava
  • Rýchle a spoľahlivé doručenie Vašim zákazníkom
  • Výhodné logistické služby pre predajcov a pohodlné služby pre príjemcov pre celkovú spokojnosť všetkých zákazníkov
  • Jeden logistický partner pre všetky krajiny
  • Jeden štandardný produkt s harmonizovanými funkciami a procesmi
Čo vám DHL Parcel ponúka?
  • Harmonizovanú a neustále rozširujúcu sa sieť DHL Parcel Europe pre cezhraničnú prepravu v Európe
  • Vysokú úroveň dostupnosti komplexnej infraštruktúry zahrňujúcu viac ako 50,000 ParcelShopov pre zákazníkov v Európe
  • Na mieru šité prepravné riešenia prostredníctvom harmonizovaných štandardných produktov pre európsku alebo celosvetovú prepravu

S produktom DHL Parcel Connect, Vám DHL Parcel Slovensko ponúka štandardizované prepravné riešenia do vybraných krajín Európy s harmonizovanými normami pre odosielateľov a príjemcov posielajúcich zásielky v rámci Európy. Okrem toho môžete posielať zásielky do zvyšných krajín Európy s produktom DHL Parcel International.

Služba dobierka aj do zahraničia

Nakupovanie cez internet je čoraz obľúbenejšie a to nielen kvôli úspore času, ale aj kvôli pohodlnému doručeniu tovaru až ku dverám kupujúcich. Má to však aj svoje úskalia, najmä ak chcete nakupovať  z obchodu, s ktorým nemáte žiadnu skúsenosť . V takomto prípade je bezpečnejšie uprednostniť  platbu pri prevzatí tovaru, čiže na dobierku.

Platba na dobierku predstavuje rýchly a pohodlný spôsob ako môžete bezpečne zaplatiť za tovar objednaný cez internet. DHL Parcel ponúka túto službu nielen pre vnútroštátnu prepravu, ale aj pre prepravu do Českej republiky a od 1.6.2017 už aj do Poľska. „Evidujeme vysoký záujem o dobierkovú službu od klientov posielajúcich svoj tovar do Maďarska. Aby sme vyhoveli potrebám všetkých našich klientov, bude možné posielať dobierkové zásielky do Maďarska už na jeseň.“  vysvetľuje výkonný riaditeľ DHL Parcel Slovensko Andrej Hozlár.

Príjemcovia dobierkových zásielok si môžu vybrať, či za balík doručený kuriérom DHL Parcel zaplatia v hotovosti alebo platobnou kartou. V prípade, že očakávate zásielku na dobierku, nemusíte mať vždy hotovosť po ruke a jednoducho uhradíte zásielku platobnou kartou ako v obchode. „Je to bonus, ktorý spoločnosť ponúka v rámci celého Slovenska a Českej republiky. Táto služba nie je pre príjemcov spoplatnená. Jedinou podmienkou je, aby platbu kartou podporoval i obchod, u ktorého bol tovar objedaný,“ dodáva Andrej Hozlár.