Tlačové správy

DHL Parcel Slovensko upravuje doplnkovú službu Sobotné doručenie

21.8.2019

Po dôkladnom prehodnotení prevádzkovej rentabilnosti, dopravných a personálnych nákladov spojených s poskytovaním tejto bezplatnej služby, pristúpila spoločnosť DHL Parcel  k celkovému ukončeniu poskytovania služby Sobotné doručenie.

 

viac

 

 

DHL Parcel Slovensko upravuje ceny balíkovej prepravy

17.1.2019

Vzhľadom k celoeurópskemu nedostatku zdrojov a kapacít, ako aj zvyšujúcim sa dopravným a personálnym nákladom, pristupuje spoločnosť DHL Parcel Slovensko k úprave cien štandardného cenníka prepravných služieb. Úprava cien sa týka vybraných produktov a to DHL Parcel Slovensko, DHL Parcel Connect CZ, DHL Parcel Connect a DHL Parcel International.

 

viac

Vianočná prevádzka

05.12.2018

S blížiacim sa vrcholom sezóny by sme vás radi informovali o plánovaných prepravách v priebehu decembra 2018 a na začiatku roka 2019.  


viac

DHL zasadila ďalšie stromčeky

30.11.2018

V polovici novembra zamestanci všetkých divízií DHL na Slovensku vysadili pri Svätom Jure spolu 640 stromčekov, aby v oblasti postihnutej kalamitou dopomohli k obnove lesa. Po úspešnom jarnom kole, kedy sa vysadilo 700 stromčekov, nasledoval druhý termín v tomto roku. Cieľom akcie bolo dobrovoľne priložiť ruku k dielu a pomôcť naplniť filozofiu GoGreen – program zameraný na ochranu životného prostredia.  


viac

Truck and Child Safety - Bezpečne na cestách s DHL

29.6.2018

Ďalších 700 detí zistilo ako predísť nehodám hroziacich im na cestách. A to aj vďaka nám a nášmu vzdelávaciemu programu.


viac

Miera reklamácii v DHL Parcel Slovensko v roku 2017 vzrástla len o 0,001% bodu
16.5.2018
Za minulý rok sme dosiahli percento reklamácií 0,009% z celkového počtu balíkov.viac

GDPR: Zmluva o spracovávaní osobných údajov s DHL Parcel Slovensko s.r.o.

18.4.2018

Vážení zákazníci, Po konzultáciách, právnej analýze a dohode s dozornými orgánmi EÚ pre ochranu osobných údajov bolo rozhodnuté, že DHL Parcel Slovensko je vo vzťahu s klientom (odosielateľom) v pozícii prevádzkovateľov osobných údajov.


viac

Ochrana osobných údajov v DHL Parcel Slovensko s.r.o.

14.3.2018

Vážení zákazníci / partneri, V súvislosti s blížiacou sa platnosťou nariadenia EU 2016/679 by sme Vás radi uistili, že spoločnosť DHL Parcel Slovensko s.r.o., ako súčasť skupiny Deutsche Post DHL, je už mnoho rokov viazaná záväznými internými korporátnymi pravidlami Data Privacy Policy, schválenými dozorným orgánom podľa požiadaviek WP 29 (Article 29 Working Party).


viac

"Keď móda stretla  logistiku": módna prehliadka v DHL

1.3.2018

Spojenie logistiky a módneho priemyslu je trochu nezvyčajné. Ale keď sa spoja dve silné značky ako DHL a Vetements, vznikne módna kolekcia inšpirovaná logistikou a uniformami pracovníkov DHL.


viac

Čo s nevhodnými vianočnými darčekmi? DHL ponúka riešenie

10.1.2018

Nevhodné alebo nežiaduce darčeky sú častokrát neoddeliteľnou súčasťou Vianoc. Možno aj vy stojíte pred otázkou, čo robiť s takými darčekmi? Ako vyriešiť takúto situáciu? Spoločnosť DHL Parcel Slovensko ponúka hneď niekoľko možností.


viac

Snažíme sa robiť svet lepším

7.11.2017

Spoločnosť DHL, ktorá je súčasťou skupiny Deutsche Post DHL, sa zaviazala meniť životy ľudí na celom svete k lepšiemu a mať pozitívny vplyv na našu planétu. Darí sa jej to vďaka trom iniciatívam v oblasti spoločensky zodpovedného podnikania a to GoGreen, GoHelp a GoTeach.


viac

Sme pripravení na predvianočný nárast zásielok

3.11.2017

DHL Parcel Slovensko aj tento rok očakáva až 50% nárast počtu doručovaných zásielok počas predvianočnej sezóny, ktorá začína už v novembri.  Na náročné obdobie sa však pripravuje počas celého roka.


viac

Rozrástli sme sa o ďalšie krajiny

11.9.2017

DHL posilňuje medzinárodný e-commerce trh a rozširuje rozsah svojich služieb partnerstvami v Chorvátsku, Bulharsku, Írsku a Rumunsku. DHL Parcel Europe tak pôsobí v 26 krajinách s cieľom pripojenia zvyšných krajín Európy do konca roka 2018.


viac

Naštartujte s DHL Parcel cezhraničný e-commerce

16.6.2017

Cezhraničný e-commerce predstavuje ohromný potenciál pre budúci rast väčšiny internetových obchodov. Čoraz viac spotrebiteľov nakupuje online, národné hranice už nie sú prekážkou.


viac

DHL oslavuje 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu

9.5.2017

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu.


viac

Nulové emisie do roku 2050

4.5.2017

Globálne otepľovanie a zmena klímy sa stávajú jednou z najväčších výziev, ktorým čelí celá naša generácia. Preto ani nám  nie je táto problematika ľahostajná. Čo plánujeme v tejto oblasti do roku 2050 uskutočniť?


viac

 

DHL Parcel Slovensko si udržalo stabilnú pozíciu v percente reklamácii, čo svedčí o kvalite poskytovaných služieb

27.3.2017

  • DHL Parcel Slovensko dosiahlo v roku 2016 percento reklamácií 0,008% z celkového počtu balíkov.
  • DHL Parcel Slovensko od svojho začiatku v roku 2015 dosahuje  kvalitu služieb, ktorá je štandardom celej skupiny DHL na Slovensku.


viac