KARIÉRA V DHL PARCEL
Staň sa súčasťou
nášho tímu a rozbaľ
to spolu s nami!

Spájame ľudí - zlepšujeme životy

Pomáhame prepájať svet, spájať ľudí, prinášame im pozitívnu emóciu a tým prispievame k ich lepšiemu životu. To je Misia našej spoločnosti. Pracovať pre nás je možnosťou pracovať pre spoločnosť so silným zázemím, pre spoločnosť, ktorá umožňuje zamestnancom kariérne rásť a rozvíjať svoje pracovné skúsenosti. Do nášho tímu hľadáme správnych ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty a pomožu nám túto misiu napĺňať. Možno teda hľadáme práve TEBA...

Máš záujem stať sa súčasťou nášho tímu?

Aktuálne nie sú v ponuke žiadne voľné pracovné pozície

Kto sme a o čo sa snažíme?

DHL Parcel Slovensko  je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť čerpajúca z niekoľkoročných skúseností spoločnosti DHL po celom svete a využíva ich v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej balíkovej prepravy.

Práca v spoločnosti DHL Parcel je príležitosťou na získanie zaujímavých skúseností a kariérnych príležitostí v jednej z popredných firiem v logistickom priemysle, v tíme najlepších odborníkov z celého sveta.

Od samého začiatku povzbudzujeme našich zamestnancov, aby boli iniciatívni, aktívne sa zapájali do práce iných tímov a prinášali nový pohľad pre riešenia rôznych pracovných situácii.

Oceňujeme schopnosť pracovať v tíme a ochotu zdieľať znalosti, pretože vieme, že úspech spoločnosti DHL Parcel pozostáva z každodennej práce každého jedného zamestnanca.

Vieme, aká dôležitá je atmosféra v práci. Snažíme sa, aby vzťahy v tímoch boli priateľské. Každý rok uskutočňujeme aj prieskumy spokojnosti zamestnancov, v ktorých sa každý môže podeliť o svoje názory a nápady a vyjadriť svoj názor.

Buďte hrdí na to, kde pracujete

DHL Parcel je spoločnosť, ktorej záleží na jej okolí, preto sa snažíme zapájať do mnohých iniciatív na pomoc ostatným a na ochranu životného prostredia.

Mnohí z našich zamestnancov sa osobne podieľajú na  niektorých projektoch, ktoré realizujeme v rámci spoločenskej zodpovednosti. Pomáhame sociálne slabším rodinám, deťom z detských domovov, darujeme krv, sadíme stromčeky, informujeme deti  o rizikách na cestách, vzdelávame ich bezpečnosti cestnej premávky, školíme ich dôležitosti separovania odpadkov a ochrany životného prostredia.