CZCHOWS4562

Predstavenie spoločnosti

DHL Parcel je Váš spoľahlivý dodávateľ prepravných služieb v oblasti B2C, ktorý robí nielen online nakupovanie čo najpohodlnejším. Naše odborné znalosti vychádzajú z mnohoročných skúseností v oblasti e-commerce v Nemecku – pokrývajú širokú škálu požadovaných služieb, napríklad vlastný internetový obchod, platobné riešenia, profesionálnu realizáciu, rýchle doručenie alebo službu Return Service na vrátenie tovaru.

 

Okrem toho má DHL dlhoročné znalosti európskych trhov: zásielky z domu do domu predstavujú v medzinárodnej preprave v mnohých európskych krajinách už celé desaťročia jednu z kľúčových oblastí. Z neustálej angažovanosti DHL pri plnení potrieb zákazníkov vyplynulo veľa inovatívnych riešení v oblasti medzinárodnej dopravy a return service.

 

Popri Nemecku dnes DHL Parcel vyvíja a posilňuje služby B2C v oblasti e-commerce v ďalších krajinách s vlastnými sieťami vrátane Holandska, Belgicka, Luxemburska, Poľska a Českej republiky. A vďaka tomu, ako DHL Parcel rozširuje svoju sieť pomocou vlastných zdrojov i silných  miestnych partnerov, budú čoskoro využívať výhody DHL Parcel zákazníci i príjemcovia v ďalších európskych krajinách vrátane Slovenska.

 

S viac než 32 000 zamestnancami, 18 000 vozidlami a 13 000 balíkovými miestami vo viac než pol tucte krajín je DHL Parcel Vaším silným partnerom v tuzemskej i medzinárodnej preprave.